Yoğun talep nedeniyle 29 Kasım 2018 tarihinde ‘’Para Kazanmanın En Etik Yolu: Suistimal Farkındalığınızı Arttırın’’ adlı etkinliğimizin ikincisini gerçekleştirdik. 

 

11-17 Kasım Haftası dünyada ‘’Uluslararası Suistimal Farkındalık Haftası’’ olarak kutlanmaktadır. Bu kapsamda ev sahipliğini TEİD kurumsal üyelerinden Esin Avukatlık Ortaklığı’nın üstlendiği ve konuşmacılarımız Esin Avukatlık Ortaklığı Av.Birtürk Aydın, TEİD Yönetim Kurulu Üyesi ve Cerebra CPAs & Advisors Yönetici Ortaklarından Fikret Sebilcioğlu ve Esin Avukatlık Ortaklığı Avukatı Av. Gökçe Serez kurumlarda suistimal zararlarının azaltılması ve suistimal farkındalığının önemi hakkında tecrübelerini paylaştıkları etkinliğimizi keyifle tamamladık. 

 

Kurumların her yıl gelirlerinin %5’ini suistimal nedeni ile kaybettiğini düşünürsek, bu etkinliğe katılarak suistimal türleri, tespit yöntemleri, mücadeleye ilişkin iç kontroller ile suistimalin hukuki perspektifi hakkında sayısal veriler ışığında bilgi edinerek kurumlarda gelir kaybını azaltmaya yönelik konular üzerinde konuşarak interaktif katılım ile tamamladık.

 

Misafirlerimize de gösterdikleri ilgiden ve katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.