11 – 17 Kasım haftası dünyada “Uluslararası Suistimal Farkındalık Haftası” olarak kutlanıyor. Bu kapsamında TEİD kurumsal üyelerinden Esin Avukatlık Ortaklığı’nın ev sahipliğinde konuşmacılarımız Av. Birtürk Aydın, Fikret Sebilcioğlu ve Av. Gökçe Serez ile birlikte kurumlarda suistimal zararlarının azaltılmasında suistimal farkındalığının öneminin anlatılacağı bir seminer düzenlemekteyiz.

Kurumların her yıl gelirlerinin %5’ini suistimal nedeni ile kaybettiğini düşünürsek, bu etkinliğe katılarak suistimal türleri, tespit yöntemleri, mücadeleye ilişkin içi kontroller ile suistimalin hukuki perspektifi hakkında bilgi seviyenizi arttırabilir ve kurumlarınızın gelir kaybını azaltmaya yönelik faaliyetlerinizi planlayabilirsiniz.

 

Konuşmacılar:

Av. Birtürk Aydın

Esin Avukatlık Ortaklığı’nda hukuka uyumluluktan ve gayrimenkul hukukundan sorumlu ortak ve yolsuzlukla mücadele, ticari yaptırımlar ve ihracat kontrolleri alanlarında uzmandır.

Fikret Sebilcioğlu, CFE, CPA

Etik ve İtibar Derneği (TEİD) Yönetim Kurulu üyesi ve Cerebra Muhasebe ve Danışmanlık Yönetici Ortağıdır. Muhasebe, bağımsız denetim, finansal raporlama, iç kontroller, adli muhasebe ve suistimal denetimleri ile etik & uyum programları konularında 20 yıldan daha fazla tecrübeye sahiptir.

Av. Gökçe Serez

Esin Avukatlık Ortaklığı hukuka uyumluluk departmanında şirket içi soruşturmalar, hukuka uyuma yönelik risk değerlendirmeleri, kara para aklama, yolsuzluk ve rüşvetle mücadele, beyaz yaka suçları ve ticari yaptırımlar üzerinde çalışmaktadır.

Etkinlik Bilgileri

Tarih   : 15 Kasım 2018

Yer     : Esin Attorney Partnership

Saat   : 14:00 – 17:00

 

Kayıt için tıklayınız.

 

*Etkinlik ücretsizdir, kontenjan sınırlıdır. Lütfen kayıt yaptırmayı unutmayınız.